43-410 Zebrzydowice ul. Asnyka 2 C
 
 
 

Godziny otwarcia

Nasz serwis czynny jest w dniach:

Pon - Pt 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

Zapraszamy

 
 

Szybki kontakt

Serwis EUROMASTER KOPIEC
43-410 Zebrzydowice
ul. Asnyka 2C

jak dojechać »

Tel.: +48 32 469 26 97
Tel. kom.: +48 508 065 537
E-mail: kopiec.zebrzydowice@...
 

Wymiana opon

Nawet najbardziej doświadczony kierowca nie jest w stanie zapanowac nad wszystkimi skutkami różnych warunków atomosferycznych. Tak jak my zmieniamy odzież wierzchnią w zależności od pogody, aury, pory roku, tak nasze auto czeka wymiana opon. W kwestiach związanych z wymianą opon, mamy do czynienia z dwoma sezonami - letnim oraz zimowych. I to właśnie w zależności od sezonu, należy zmieniać opony na takie, by dawały komfort jazdy, zapewniały bezpieczeństwo nam, naszym bliskim oraz innym uczestnikom ruchu, a tym samym poprawiały przyczepność pojazdu do nawierzchni, którą się poruszamy. 

W naszym serwisie samochodowym EuroMaster Kopiec Zebrzydowice mogą Państwo wymienić opony, korzystając przy tym z doświadczenia wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz radą.

 

Podczas montażu i demontażu, technicy Euromaster sprawdzą:

  • stan techniczny  zewnętrznej i wewnętrznej strony opony
  • przestrzeganie zaleceń konstruktora i przepisów prawa przy wyborze opon: konstrukcję, rozmiar, indeksy homologacji (prędkości, nośności) oraz kategorie użytkowania
  • przestrzeganie procedur montażu, demontażu, wyważania, pompowania i rotowania opon oraz systematycznej wymiany zaworu.
  • uwzględnianie instrukcji montażu znajdujących się na boku opony (kierunek obrotu lub strona montażu)
  • przestrzeganie ciśnienia eksploatacyjnego zalecanego przez konstruktora pojazdu, producenta opon lub kompetentnego specjalistę.
  • uwzględnianie właściwości niektórych specjalistycznych opon (opony o niskich profilach, opony do jazdy bez powietrza, opony z mieszanką samouszczelniającą...).

REKLAMA:

Być mioże zainteresuje Cię również strona, na której znajdziesz m.in.: kancelaria prawna Bielsko

[X]ZAMKNIJ Darmowy przegląd Euromaster