43-410 Zebrzydowice ul. Asnyka 2 C
 
 
 

Godziny otwarcia

Nasz serwis czynny jest w dniach:

Pon - Pt 8.00 - 17.00
Sobota 8.00 - 13.00

Zapraszamy

 
 

Szybki kontakt

Serwis EUROMASTER KOPIEC
43-410 Zebrzydowice
ul. Asnyka 2C

jak dojechać »

Tel.: +48 32 469 26 97
Tel. kom.: +48 508 065 537
E-mail: kopiec.zebrzydowice@...
 

Oferta

Opony Zebrzydowice

Opony samochodowe

W naszym serwisie sprzedajemy opony wyprodukowane wyłącznie w technologii zapewniającej bezwzględne bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowników. Dlatego też naszymi głównymi dostawcami są producenci największych światowych marek opon.

więcej »

Felgi stalowe Zebrzydowice

Felgi stalowe

W ofercie serwisu EUROMASTER w Zebrzydowicach  znajdą Państwo także felgi stalowe. Można je dobrac do swojego samochodu poprzez prosty konfigurator felg, który poprzez podanie podstawowych informacji o samochodzie, dobierze odpowiednie felgi.

więcej »

Felgi aluminiowe

Felgi aluminiowe

Zachęcamy do skorzystania z  formularza doboru felg aluminiowych, dzięki któremu w łatwy sposób znajdą Państwo pasujące felgi aluminiowe do konkretnego samochodu i skontaktuj się z naszym serwisem w Zebrzydowicach, a pomożemy w ich zamówieniu oraz montażu.

więcej »

Kołpaki samochodowe

Kołpaki samochodowe

Kołpaki samochodowe to łatwy i stosunkowo tani sposób na to, aby polepszyć wizerunek swojego samochodu. Nie potrzeba specjalnych narzędzi do ich montażu.

 

więcej »

Części samochodowe

Części samochodowe

Nasz serwis oferuje największy wybór auto części. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment części samochodowych do najpopularniejszych na rynku marek samochodów.

więcej »

Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki samochodowe

Oferujemy wycieraczki samochodowe renomowanej firmy VIsee. Odzwiedź nasz punk i pozwól naszym specjalistom dobrać odpowiednie pióra wycieraczek do Twojego samochodu.

więcej »

Akumulatory samochodowe

Akumulatory

Serwis EUROMASTER KOPIEC posiada w sprzedaży akumulatory do silników diesla, a także benzynowych. W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory markowe: Centra, Varta, Bosch, Exide oraz zamienniki.

więcej »

 

REKLAMA:

Polecamy również stronę, na której znajdziesz plisy okienne

[X]ZAMKNIJ Darmowy przegląd Euromaster